Komil Allamjonov, Aziz Magrupov va Alisher Payg‘amov Prezident administratsiyasi rahbarining o‘rinbosarlari etib tayinlandi
Shavkat Mirziyoyevning tegishli qarori bilan qayta tashkil etilgan Prezident administratsiyasi rahbarining o‘rinbosarlari tayinlandi. Bu haqda «Gazeta.uz» xabar berdi.
Tashqi ishlar vazirining savdo-iqtisodiy masalalar bo‘yicha sobiq o‘rinbosari Aziz Magrupov, prezident devoni ijro sektorining sobiq mudiri Alisher Payg‘amov va o‘z lavozimini saqlab qolgan prezident matbuot kotibi Komil Allamjonov mazkur lavozimlarga tayinlandi.
Eslatib o‘tamiz, O‘zbekistonda Prezident devoni Prezident administratsiyasiga aylantirilgani va Zaynilobiddin Nizomiddinov uning rahbari etib tayinlagani haqida xabar berilgandi.