Bosh vazir kotibiyati rahbariga o‘rinbosarlar tayinlandi
Vazirlar Mahkamasining qarori bilan Nusratbek Davronqulovich To‘ychiyev O‘zbekiston Respublikasi Bosh vaziri kotibiyati rahbarining birinchi o‘rinbosari etib tayinlandi.
Shu munosabat bilan Vazirlar Mahkamasi apparati boshqaruvchisining huquqiy ekspertiza masalalari bo‘yicha o‘rinbosari lavozimidan ozod qilindi.
Vazirlar Mahkamasining qarori bilan Davron Narimovich Qalandarov O‘zbekiston Respublikasi Bosh vaziri kotibiyati rahbarining o‘rinbosari etib tayinlandi.
Shu munosabat bilan Vazirlar Mahkamasi Yuridik ta’minlash boshqarmasining boshlig‘i lavozimidan ozod qilindi.
Vazirlar Mahkamasining qarori bilan Shuhrat Muhamadjonovich Sodiqov O‘zbekiston Respublikasi Bosh vaziri kotibiyati rahbarining o‘rinbosari etib tayinlandi.