ФИФА ЖЧ-2018нинг қолган ўйинларини бошқарадиган ҳакамлар рўйхатини эълон қилди.
Мусобақада Алиризо Фағани (Эрон), Наваф Абдулла Шукралла (Баҳрайн), Маланг Дьедиу (Сенегал), Женни Сиказве (Замбия), Марк Гейгер (АҚШ), Жейр Марруфо (АҚШ), Сесар Артуро Рамос (Мексика), Андрес Кунья (Уругвай), Нестор Питана (Аргентина), Сандро Риччи (Бразилия), Мэттью Конджер (Янги Зеландия), Жюнейт Чақир (Туркия), Бьорн Куйперс (Нидерландия), Антонио Мигель Матеу Лаос (Испания), Милорад Мажич (Сербия), Жанлука Рокки (Италия) ва Дамир Скомина (Словения) жой олган.
Жаҳон чемпионатлари рекордчиси Равшан Эрматов мусобақада икки бор бош ҳакам сифатида ишлади. У Аргентина – Ҳорватия (0:3) ва Испания – Марокаш (2:2) ўйинларини бошқарди.